با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی صورت گرفت ؛
با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای سرانه مطالعه، تفاهم نامه همکاری میان اداره کل کتابخانه‌های عمومی و دانشگاه فرهنگیان استان کردستان منعقد شد.
کد خبر: ۱۰۲۰۴۱۴
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴ 04 January 2022
به گزارش تابناک کردستان، با هدف ترویج فرهنگ کتابخوانی و ارتقای شاخص‌های فرهنگی تفاهم نامه همکاری میان کتابخانه‌های عمومی و دانشگاه فرهنگیان استان کردستان منعقد شد.
همکاری‌های علمی، فرهنگی، پژوهشی و آموزشی مشترک، برگزاری همایش‌های مشترک در سطح استان براساس موضوعات مورد توافق طرفین، برگزاری نشست‌های مشترک تخصصی کتابخوانی و نقد وبررسی کتاب، از موضوعات تفاهم نامه مشترک میان کتابخانه‌های عمومی و دانشگاه فرهنگیان استان کردستان است.
توسعه‌ی فرهنگ مطالعه، کتابخوانی، تحقیق و پژوهش در جامعه و بهره گیری از ظرفیت‌های طرفین در جهت ارتقای شاخص‌های فرهنگی استان به عنوان اهداف اصلی در این تفاهم نامه مشترک مورد توجه قرار گرفته است.
همکاری دربرگزاری نشست‌های کتاب خوان تخصصی و ویژه و نشست‌های علمی مشترک، نمایش آثار منتخب علمی، پژوهشی و همچنین معرفی تازه‌های کتاب در کتابخانه‌های عمومی، همکاری در برگزاری مراسم رونمایی و نقد کتاب، برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برای کارکنان و اعضای کتابخانه و برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای دانشجویان توسط کتابخانه‌های عمومی از تعهدات کتابخانه‌های عمومی در تفاهم نامه مشترک با دانشگاه فرهنگیان استان کردستان است.
همچنین همکاری در برگزاری کارگاه‌ها و دوره‌های آموزشی برای کارکنان و اعضای کتابخانه، مشارکت در اجرای برنامه‌های فرهنگی، خوانش و معرفی کتاب به صورت حرفه‌ای با همکاری اداره کل کتابخانه‌های عمومی وهمکاری در اجرای فعالیت‌های کلی کتابخانه‌های عمومی در این تفاهم نامه از تعهدات دانشگاه فرهننگیان استان کردستان است.
گفتنی است؛ مدت اعتبار این تفاهم نامه از تاریخ امضا به مدت ۳ سال شمسی وتمدید آن با توافق طرفین بلامانع است.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار