رئیس شورای شهر سنندج از بازداشت اعضای باند ساخت و ساز غیرمجاز و تعدادی افراد همدست در شهرداری سنندج توسط سربازان گمنام امام‌زمان (عج) اداره‌کل اطلاعات و دستگاه قضایی کردستان خبر داد.
کد خبر: ۱۰۴۴۹۰۱
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۳ 15 May 2022

به گزارش تابناک کردستان، فرزاد زارعی از دستگیری باند ساخت و ساز غیرمجاز در مرکز استان کردستان و تعدادی پرسنل همدست در شهرداری سنندج خبر داد و اظهار داشت: این عوامل توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) در اداره‌کل اطلاعات و دستگاه قضایی کردستان شناسایی و بازداشت شده‌اند.

وی ضمن قدردانی از اشرافیت، تلاش‌ها و اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) اداره‌کل اطلاعات و دستگاه قضایی در استان کردستان افزود: این عوامل ساخت و ساز غیر مجاز از موقعیت خود سوءاستفاده کرده و با تبانی با این افراد به صورت سازمان یافته مشغول فعالیت بودند.

رئیس شورای شهر سنندج با بیان اینکه تعدادی از نیرو‌های واحد اجرائیات شهرداری سنندج با این باند بازداشت شده‌اند، تصریح کرد: این پرونده در دستگاه قضایی کردستان در حال بررسی است.

وی ریشه‌کنی فساد در شهرداری سنندج را یکی از برنامه‌های اولویت‌دار خواند و گفت: از سربازان گمنام امام زمان (عج) و دستگاه قضایی کردستان انتظار می‌رود که به حوزه‌های دیگر این شهرداری همچون کمیسیون ماده ۱۰۰ نیز ورود کرده و با متخلفان برخورد کنند.


زارعی اعلام کرد: با همکاری دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کردستان برخورد با عوامل ساخت و ساز غیرمجاز در سنندج همواره ادامه داشته و عواملانی که با کسب سود و منفعت و دریافت پول جهت تسهیل ساخت و ساز‌های غیر مجاز در سنندج اقدام می‌کنند، به دستگاه قضایی معرفی خواهیم کرد.
منبع: تسنیم
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار