بیانیه تشکر و قدردانی حزب همت استان فرهنگی کردستان در خصوص سفر ریاست محترم جمهوری اسلامی به استان کردستان.
کد خبر: ۱۰۵۵۳۶۷
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۴ 09 July 2022

به گزارش تابناک کردستان، روز ۱۷ تیرماه سال جاری برای استان فرهنگی کردستان به عنوان یک روز تاریخی در اذهان عمومی جامعه ماندگار خواهد بود؛ چرا که رییس جمهور مردمی و انقلابی از سرزمین شهید پرور استان کردستان دیدار کردند که برای همه مردمان این دیار مایه افتخار و سربلندی است.

این سفر از چند جهت میتوانند برای استان مفید و مهم تلقی کرد که باعث تفاوت بین سفر‌هایی روسای پیشین جمهور خواهد شد.

اولین تفاوت در شخصیت و منش آقای رییس جمهور انقلابی و مردمی است که در اوج سادگی و ادب با همه اقشار مختلف جامعه رفتار و گفتگو می‌کرد و پای سخنان آن‌ها می‌نشست که یک این عمل یک امید و نشاط را در دل و قلب مردم ایجاد می‌کرد، چرا که مردم متوجه پیشوند که آقای رییس جمهور بدنی صادقانه به دیدار آن‌ها آمده است و از صمیم قلب میخواهد مشکلات جامعه را حل کند.

اما تفاوت دیگر این سفر در نگاه ویژه آقای رییس جمهور در مورد مسئله وحدت بین اقوام و مذاهب اسلامی است که انصافا مایه دلگرمی برای دوستان و امت اسلامی بودند و از طرف دیگر یک شکست برای دشمنان قسم خورده نظام مقدس اسلامی بود.

دشمنان همیشه از تنوع اقوام و مذاهب اسلامی در استان فرهنگی کردستان سواستفاده می‌کردند، ولی این سفر نشان داد که آقای رییس جمهور برای وحدت بین اهل تسنن و تشیع شبانه روزی تلاش و کوشش می‌کنند و ایشان مرد میدان‌ها هستند و نمونه بارز آن شرکت در نماز جمعه سنندج بود که در کنار برادران اهل تسنن نماز جمعه را خواند و این عمل یک دنیای سخن دارد که زبان انسان از بیان کردن آن ناتوان است.
اما تفاوت دیگر این سفر مصوبات و اختصاص بودجه مناسب برای طرح‌های ناتمام استان بود که انصافا صداقت و مهربانی خودش را نسبت به مردم شریف استان نشان دادند که باعث مایه افتخار و سربلندی است و همه پا باید از چنین شخصیت‌هایی حمایت کنیم.

در پایان حزب همت استان فرهنگی کردستان از عملکرد مناسب آقای رییس جمهور نهایت تشکر و قدردانی را دارد و همانند گذشته از برنامه‌های دولت انقلابی و مردمی حمایت خواهد کرد
و لازم به یادآوری است که از زحمات استاندار محترم استان فرهنگی کردستان، جناب آقای دکتر زارعی کوشا تشکر میکنیم که بانی چنین سفر مبارک برای استان کردستان شدند و انشالله موانع و مشکلات اصلی استان با کمک نیرو‌های انقلابی برطرف خواهد و پا شاهد استان توسعه یافته‌ای در سطح کشور باشیم.

با تشکر
فرزاد مرادی/

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار