بر اثر برخورد یک دستگاه سواری سمند با کامیون در محور سقز بوکان، 4 نفر کشته و 2 نفر مجروح شدند.
کد خبر: ۱۳۵۴۳۵
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۰۹:۴۳ 26 November 2015

به گزارش تابناک کردستان، صبح امروز بر اثر برخورد یک دستگاه سواری سمند با کامیون در محور سقز بوکان 4 نفر کشته و 2 نفر زخمی شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان سقز در گفت‌وگو با فارس در مورد جزئیات این سانحه رانندگی اظهار کرد: در حادثه دلخراش رانندگی در مسیر سقز ـ بوکان 4 نفر در دم کشته و 2 نفر هم به صورت سطحی مجروح شده‌اند.

سلیمان خضری گفت: به دنبال تماس تعدادی از مردم مبنی بر وقوع یک حادثه در حد فاصل کارخانه آردسازی به سمت جاده مرخز، بلافاصله اکیپ‌های امدادی با 2 دستگاه آمبولانس به محل مورد نظر اعزام شد.

وی افزود: با رسیدن نیروهای امدادی این مرکز به محل حادثه، مشخص شد که در برخورد همزمان یک دستگاه پیکان و سواری سمند با یک دستگاه کامیون، 3 نفر از سرنشینان سواری سمند، به همراه فردی عبوری در دم کشته شده‌اند.

خضری خاطر نشان کرد:‌ یک نفر از کشته‌های این حادثه به بیمارستان تامین اجتماعی سقز انتقال داده شد.

وی با بیان اینکه یحیی صالحی، سعدی رحیم‌زاده، اسماعیل علی پور در این سانحه رانندگی جان خود را از دست دادند، گفت: عبدالله حیدریان راننده کامیون، حامد کردستانی، عطا گلی هم به صورت سطحی مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

رئیس مرکز فوریت‌های پزشکی 115 شهرستان سقز افزود: هنوز هویت یکی از کشته‌های این تصادف مشخص نیست.

ایرج گیلاسی مدیر عامل سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سقز هم درباره این حادثه دلخراش رانندگی گفت: با رسیدن نیروهای آتش‌نشانی سقز به محل، نیروها اقدام به خارج کردن اجساد 3 کشته از داخل سواری سمند کرده و آنان را به سرد خانه بیمارستان امام خمینی انتقال دادند.

سرگرد ابراهیم فلاح جانشین فرمانده پلیس راه شهرستان سقز هم علت این حادثه دلخراش رانندگی را که ساعت 6 بامداد امروز در کیلومتر 7 مسیر اصلی سقز بوکان روی داد، سرعت زیاد و عدم توجه به جلو راننده سمند اعلام کرد.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار