به دنبال سانحه ناگوار شب گذشته و برخورد یک‌دستگاه تانکر حامل سوخت با یک‌دستگاه اتوبوس در ورودی پایانه سنندج، استاندار کردستان با صدور پیامی در استان سه روز عزای عمومی اعلام کرد، با این حال هنوز آمار رسمی جان‌باختگان و مصدومان حادثه اعلام نشده است.
کد خبر: ۶۲۸۸۵۷
تاریخ انتشار: ۲۰ تير ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۳ 11 July 2018

به گزارش تابناک کردستان، به دنبال سانحه ناگوار شب گذشته و برخورد یک‌دستگاه تانکر حامل سوخت با یک‌دستگاه اتوبوس در ورودی پایانه سنندج، استاندار کردستان با صدور پیامی در استان سه روز عزای عمومی اعلام کرد.

متن پیام بهمن مرادنیا به این شرح است:

انا لله و انا الیه راجعون

سانحه‌ دردناک پیش آمده شامگاه گذشته برای اتوبوس مسافربری در ترمینال سنندج و جان باختن تعدادی از همشهریان و هموطنان‌ عزیزمان، بدون شک یکی از تلخ‌ترین خاطرات زندگی و کاری اینجانب است.

بدین‌ وسیله ضمن ابراز تأثر قلبی و تسلیت به بازماندگان و آرزوی صبوری برای آنان از درگاه ایزد منان، برای  ارواح جان‌باختگان این حادثه رحمت و مغفرت واسعه‌ی الهی را مسئلت می‌نمایم.

همچنین به دستگاه‌های ذیربط دستور اکید داده می‌شود تا گزارش فوری و دقیقی از جزئیات و علت وقوع این سانحه را تهیه و اعلام نمایند و  جهت ادای احترام به خانواده‌های عزیز و داغدار این حادثه، سه روز را در استان کردستان عزای عمومی اعلام نموده و  امیدوارم خانواده‌های جان‌باختگان این حادثه، مراتب تسلیت اینجانب را به عنوان برادری داغدار که شریک غم و همواره در کنار این عزیزان خواهد بود، پذیرا باشند.

نیمه شب گذشته یک‌دستگاه تانکر حامل سوخت در کمربندی خروجی سنندج به همدان و در ورودی پایانه سنندج با یک‌دستگاه اتوبوس برخورد کرد که در این سانحه ناگوار تعدادی از شهروندان کردستانی جان خود را از دست دادند و شماری هم مصدوم شدند.

تا لحظه انتشار این گزارش، هنوز آمار رسمی جان‌باختگان و مصدومان حادثه اعلام نشده است.

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار