رئیس پلیس راهور ناجا گفت: همزمان با پایان تعطیلات و آغاز سال تحصیلی و با توجه به تعطیلات آخر هفته؛ پلیس با جدیت با رانندگان متخلفی که اقدام به تردد در شانه خاکی جاده‌ها می‌کنند برخورد می‌کند.
کد خبر: ۶۵۶۰۲۵
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۲ 16 September 2018

به گزارش تابناک کردستان، سردار تقی مهری اظهار کرد: هر سال در پایان تابستان و به ویژه در شهریورماه شاهد افزایش میزان تصادفات بودیم که خوشبختانه امسال و برابر آخرین آمار موجود از مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور ناجا شاهد کاهش دو درصدی تصادفات در جاده‌ها هستیم.

وی با اعلام اینکه ۹درصد تردد در جاده‌های کشور افزایش داشته است، گفت: آموزش رانندگان، فرهنگ‌سازی و استفاده از حداکثر توان نیرو‌های پلیس در سطح معابر و جاده‌ها از جمله دلایلی است که باعث کاهش میزان تصادفات در سطح معابر شده است.

رئیس پلیس راهور ناجا با اشاره به اینکه سرعت غیر مجاز و سبقت غیر مجاز خط قرمز‌های پلیس راهور است، تصریح کرد: همزمان با پایان تعطیلات و آغاز سال تحصیلی و با توجه به تعطیلات آخر هفته؛ پلیس با جدیت با رانندگان متخلفی که اقدام به تردد در شانه خاکی جاده‌ها می‌کنند برخورد می‌کند. چرا که این قبیل رانندگان با تردد در شانه خاکی حق دیگر راننده گان را تضییع کرده و باعث به وجود آمدن ترافیک‌های سنگین می‌شوند.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار