مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه ارائه خدمات با کیفیت به مشتریان در کمترین زمان یکی از برنامه های مخابرات منطقه است گفت: در این راستا سامانه مدیریت فنی شبکه و مشترکین (OSS) مخابرات در استان راه اندازی شده است.
کد خبر: ۶۵۶۸۲۱
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۶ 18 September 2018

به گزارش تابناک کردستان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، آزاد حکمت اظهار کرد: راه‌اندازی سامانه مدیریت فنی شبکه و مشترکین (OSS) مخابرات کردستان با هدف بهبود کیفیت ارائه خدمات سرویس‌های دیتا و اینترنت مشتریان، افزایش سرعت واگذاری سرویس و مدیریت امکانات فنی انجام شده است.

وی راه اندازی سامانه OSS را گامی مهم در ارائه خدمات بهتر به مشتریان از سوی مخابرات منطقه خواند و گفت: در این سامانه تخصیص امکانات متناسب با نیاز مشتریان و متقاضیان انجام می‌پذیرد.

مدیر مخابرات منطقه کردستان پاسخگویی به نیازهای مشتریان، با سرعت و دقت بسیار بالاتر از گذشته را از مزایای این سامانه اعلام و تصریح کرد: تحقق این مهم گامی اساسی در رشد و توسعه مشتری‌مداری و ارائه خدمات بهتر به شهروندان کردستانی است.

وی گفت: راه‌اندازی سامانه مدیریت فنی شبکه و مشترکین در قالب پروژه تجمیع شرکت مخابرات ایران از سوی مخابرات منطقه صورت گرفته که بر این اساس تمامی سامانه‌های جامع مشتریان ثابت، مشتریان اینترنت و سامانه جامع مدیریت فنی شبکه ثابت تجمیع شده و بانک‌های اطلاعاتی موجود، تحت عنوان یک سیستم متمرکز کنترل و بر اساس لینک‌های ارتباطی ما بین سامانه‌های مذکور کلیه مراحل بررسی امکانات فنی اعلام نتیجه تا تحویل، ارائه سرویس و همچنین خدمات پس از فروش سرویس به صورت یکپارچه انجام خواهد شد.

حکمت با بیان اینکه دریافت خدمات مشتریان بعد از راه اندازی این سامانه مانند سایر خدمات مخابرات در بین دیگر اپراتورها منحصر به فرد است افزود: افزایش رضایتمندی مشتریان مخابراتی یکی از بهترین پیامدهای راه‌اندازی این سامانه است که امیدوارم با تلاش پرسنل دلسوز مخابرات شاهد آن باشیم.

وی با اشاره به زمان بر بودن تجمیع این داده‌ها در راه‌اندازی سامانه OSS اظهار کرد: مقدمات اجرای این پروژه حدود یک و نیم سال طول کشید که خوشبختانه با سعه صدر و کوشش همکاران منطقه موفق به اجرای آن شدیم.

مدیر مخابرات منطقه کردستان ضمن تقدیر از کارکنان مخابرات منطقه که هر روزه با بکارگیری دانش و کوشش خود، گام های مناسبی را برای پیشبرد اهداف و برنامه های مخابراتی بر می‌دارند گفت: تلاش و زحمت همکاران منطقه سبب شده که این مجموعه در سطح شرکت مخابرات ایران همیشه خوش بدرخشد و موفق به کسب عناوین برتر در حوزه‌های مختلف شویم. 

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار