جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا:
جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: قانون جریمه مشمولان غایب تا پایان سال ۹۷ اجرا می‌شود و مشمولان واجد شرایط باید در فرصت محدود باقی مانده برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر پلیس+۱۰ اقدام کنند.
کد خبر: ۶۸۵۹۸۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۶ 01 December 2018

به گزارش تابناک کردستان، سردار ابراهیم کریمی اظهار کرد: قانون جریمه مشمولان غایب، تا پایان سال ۹۷ اجرا می‌شود بنابراین مشمولانی که تا پایان امسال بیش از ۸ سال غیبت دارند، می‌بایست در فرصت محدود باقی مانده برای ثبت درخواست خود از طریق دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی (پلیس+۱۰) اقدام کنند و با پرداخت مبلغ جریمه از این معافیت بهره‌مند شوند.

وی گفت: از آنجا که اجازه تردد مشمولان ایرانی مقیم خارج از کشور با بیش از ۸ سال غیبت بستگی به تعیین وضعیت خدمتی آنان دارد، این گروه از مشمولان باید با انجام خدمت سربازی و یا بهره‌مندی از قانون جریمه مشمولان غایب، وضعیت خدمتی خود را مشخص کنند.

جانشین رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا با بیان اینکه در سال جاری بیش از ۳۶ هزار درخواست ثبت شده است، تصریح کرد: قانون جریمه مشمولان غایب حدود چهار سال است که براساس قانون بودجه سالانه تمدید شده است و تا پایان سال ۹۷ نیز ادامه دارد بنابراین سال آینده این قانون اجرایی نمی‌شود و مشمولان غایب می‌بایست به خدمت سربازی اعزام شوند.

تابناک

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار