رئیس سازمان وظیفه عمومی ناجا گفت: همه مشمولان غیرغایبی که تمایل به شرکت در پیاده روی معنوی اربعین حسینی(ع) را دارند، می‌توانند بدون پرداخت وثیقه، مجوز خروج از کشور دریافت کنند.
کد خبر: ۷۸۲۱۰۲
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۷ 22 September 2019

به گزارش تابناک کردستان، سردار تقی مهری اظهار کرد: همه مشمولان غیر غایب متقاضی شرکت در پیاده‌روی اربعین می‌توانند در بازه زمانی 7 مهر تا 10 آبان بدون پرداخت وثیقه، مجوز خروج از کشور دریافت کنند.

وی در خصوص نحوه خروج از کشور مشمولان برای سفر زیارتی کربلای معلی گفت: دانش آموزان، دانشجویان ، طلاب حوزه علمیه و دارندگان برگ آماده به خدمت بدون غیبت باید در بازه زمانی 7 مهر تا 10 آبان سال جاری از طریق درگاه خدمات الکترونیکی انتظامی به نشانی www.epolice.ir کدملی و کدسخا را وارد و درخواست خروج از کشور خود را ثبت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی تصریح کرد: دارندگان برگ آماده به خدمت بدون غیبت در صورتی که تاریخ بازگشت به کشور آنان یک ماه قبل از تاریخ اعزام به خدمت‌شان باشد، می‌توانند به صورت اینترنتی درخواست خود را ثبت کنند.

وی گفت: مشمولانی که در مهلت معرفی تعیین تکلیف وضعیت خدمتی هستند و قصد شرکت در این سفر معنوی را دارند، بدون نیاز به دریافت برگ آماده به خدمت، می‌توانند به صورت اینترنتی درخواست خروج از کشور خود را ثبت کنند.

سردار مهری افزود: آن دسته از مشمولان غیرغایبی که برای معافیت پزشکی، کفالت و یا موارد خاص اقدام کرده‌اند و درخواست آنان در سامانه وظیفه عمومی در حال بررسی است، می‌توانند برای خروج از کشور در این ایام، از تسهیلات فوق بهره‌مند شوند.

وی اظهار کرد: مشمولان واجد شرایط قانون جریمه که حداقل نیمی از مبلغ جریمه را پرداخت کرده و اقساط معوقه ندارند هم می‌توانند در این سفر معنوی شرکت کنند.

رئیس سازمان وظیفه عمومی نیروی انتظامی گفت: دارندگان معافیت موقت پزشکی و کفالت نیز تا یک ماه قبل از اتمام معافیت موقت می‌توانند برای خروج از کشور اقدام کنند.

وی افزود: متقاضیان در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر می‌توانند از طریق پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان به نشانی www.vazifeh.police.ir، سامانه تلفن گویا به شماره 096480و یا کانال سازمان به نشانی sarbazvazifeh@ از آخرین اخبار مربوطه مطلع شوند.

تابناک

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار