فرمانده کل سپاه در پیامی از اقدام نیکوکارانه خیام رحمانی، سربازی که از حقوق خود برای نیازمندان روستای سروآباد بسته‌های معیشتی تهیه کرده بود، قدردانی کرد.
کد خبر: ۸۴۶۲۵۸
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۷ 05 May 2020

سرلشکر سلامی از کمک مومنانه سرباز نیکوکار قدردانی کرد 

فرمانده کل سپاه در پیامی از اقدام نیکوکارانه خیام رحمانی، سربازی که از حقوق خود برای نیازمندان روستای سروآباد بسته‌های معیشتی تهیه کرده بود، قدردانی کرد.

در پی اقدام نیکوکارانه و خیرخواهانه «خیام رحمانی» از سربازان فداکار ناحیه سروآباد سپاه بیت‌المقدس استان کردستان در اختصاص پس‌انداز سه ماه حقوق خود به تامین نیازهای خانوارهای روستایی، سرلشکر حسین سلامی فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی از وی قدردانی کرد.

در پیام فرمانده کل سپاه آمده خطاب به رحمانی آمده است: خدای بزرگ را سپاسگزارم که در سرزمین مقدس ایران اسلامی از متن حماسه‌های پرشکوه و با عظمت همدلی، همیاری و فداکاری‌های نوع دوستانه و الهام‌بخش هم وطنان عزیز و فهیم در این روزهای کم‌نظیر تاریخی، رخدادهایی مبارک جلوه می‌کند که تجلی معنایی آن تبلور بالندگی روح فرهنگ، تربیت و زیست اسلامی و ایرانی در اندیشه و عمل مردمان این مرز و بوم را در معرض جهانیان قرار می‌دهد.

سلامی افزود: اقدام فداکارانه، جوانمردانه و خیرخواهانه آن جوان برومند در اهدای پس‌انداز چند ماه حقوق سربازی خود برای تهیه بسته‌های معیشتی در کمک مومنانه به نیازمندان روستایی در خطه قهرمان پرور و غیور کردستان -آنهم در شرایطی که بحران کرونا به نمایشگاه ضعف و رسوایی فرهنگ لیبرال سرمایه‌داری غربی تبدیل شده است- مدال افتخار جوانان ایرانی به ویژه سربازان جوانمرد وطن در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و سایر نیروهای مسلح به شمار رفته و الگویی درخشان، راهگشا، ماندگار و غرورانگیز را در کنار مجاهدان عرصه سلامت، بر فراز حماسه آفرینی‌های این ملت عظیم‌الشأن نشانده است.

وی خاطرنشان کرد: با تاکید بر تلاش دولت و ملت در صیانت از نسل جوان بعنوان سرمایه عظیم و آینده ساز کشور، عمل نیک و صالح جنابعالی را می‌ستایم و موفقیت و سربلندی و عاقبت به خیری تان را از درگاه خداوند سبحان طلب می‌کنم.

منبع/پایگاه اطلاع‌رسانی سپاه

نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار