شهردار سنندج:
۵۵ مغازه غیرمجاز در سنندج پلمپ شد
کد خبر: ۸۵۱۹۳۰
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۱ 18 May 2020

شهردار سنندج گفت: در راستای اجرای قانون، ۵۵ مغازه‌ای که بصورت غیر مجار احداث شده بودند پس از بررسی پرونده و براساس حکم کمیسیون ماده ۱۰۰، پلمپ شدند.
حشمت الله صیدی با بیان اینکه مغازه‌های غیرمجاز و مورد استفاده در کاربری مغایر پلمپ می‌شوند، افزود: ۲۹ مغازه در منطقه دو، ۱۵ مغازه در منطقه یک، هفت مغازه در منطقه سه و چهار مغازه در منطقه منفصل شهری ننله پلمپ شدند.
صیدی گفت: برخی از مالکان هنگام احداث بنا و یا پس از دریافت پایان کار به صورت غیر مجاز اقدام به احداث بنای تجاری می‌کنند که طبق قانون، شهرداری موظف است از احداث بنا‌های غیرمجاز و یا استفاده از آن‌ها در کاربری‌های مغایر جلوگیری به عمل آورد.
شهردار سنندج ادامه داد: در راستای اجرای بند ۲۴ ماده ۵۵ قانون شهرداری‌ها، مغازه‌های که بصورت غیر مجار احداث شده باشند پس از بررسی پرونده این مغازه‌ها و بر اساس حکم کمیسیون ماده ۱۰۰، پلمپ خواهند شد.
صیدی یادآور شد: در بازدید‌های به عمل آمده تعدادی از مغازه‌هایی که در سطح شهر به صورت غیرمجاز و در کاربری مغایر مورد استفاده قرار گرفته بود، گزارش این مغازه‌ها به کمیسیون ماده ۱۰۰ ارجاع شد و حکم پلمپ ۵۵ مغازه در نقاط مختلف اجرا شد.
وی با بیان اینکه در محدوده شهرداری منطقه دو سنندج ۲۹ مغازه پلمپ شد، بیان کرد: مغازه‌های پلمپ شده در بلوار دکتر حسینی، بلوار سید قطب، کانی کوزله، بلوار ارشاد و خیابان مولوی واقع شده بود.
شهردار سنندج گفت: تعداد ۱۵ مغازه نیز در حوزه شهرداری منطقه یک که دارای کاربری مغایر بودند، پلمپ شدند که مغازه‌های پلمپ شده در بلوار کردستان، خیابان شهدا و خیابان ۱۷ شهریور واقع شده بود.
صیدی با بیان اینکه هفت مغازه در سطح محله‌های غفور و خیابان حافظ در حوزه شهرداری منطقه سه نیز پلمپ شد، گفت: چهار مغازه غیرمجاز در کاربری‌های مغایر نیز در سطح شهرداری ناحیه منفصل شهری ننله پلمپ شد.

منبع/ خبرگزاری صداوسیما 

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار