معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان خبر داد:
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش کردستان از توزیع بیش از هزار و ۶۰۰ پک محتوای علمی – الکترونیکی با موضوع سلامت و امور بهداشتی ویژه مدارس استان در قالب لوح فشرده خبرداد.
کد خبر: ۹۰۴۴۹۰
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۱ 28 September 2020
به گزارش خبرنگار خبرگزاری تابناک در کردستان ، افشین خوش گوار، معاون تربیت بدنی و سلامت گفت: با تلاش مجدانه مراقبین سلامت استان کردستان، تعداد یک هزار و ۶۰۰ لوح آموزشی (Autorun) ویژه دانش آموزان، والدین و همکاران فرهنگی با موضوع سلامت و امور بهداشتی در بین مدارس استان کردستان توزیع گردید.
وی خاطر نشان کرد: هدف از این امر مهم، فرهنگ سازی و ارتقای سطح سواد سلامت جامعه، دانش آموزان، والدین و همکاران معزز فرهنگی مبنی بر آموزش راه هـای مقـابله و کنترل بیمـاری کرونا می‌باشد که تمامی اطلاعات از منابع معتبر علمی استخراج و با همکاری مراقبین سلامت استان کردستان در قالب‌های پـاورپوینت، فیلم، بروشور، PDF، پوسـتر و... تهیه و منتشر گردیده است.
معاون تربیت بدنی و سلامت استان آموزش و پرورش استان کردستان ادامه داد: تهیه و تـدوین این لوح‌های آموزشی بـا محتوای علمی الکترونیکی سـلامت و امور بهداشتی مشتمل بر پنج بخش مجزا شامل: بهداشت فردی و اجتماعی، بهداشت محیط، پیشگیری و خودمراقبتی، تغذیه و والدین، همکاران و سفیران سلامت با هدف دانش افزایی، الگوبرداری و دسترسـی به منـابع، در اختیـار کلیه واحـدهای آموزشی قرار گرفته است.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار