اولین جشنواره طراحی پوستر مدیریت مصرف آب و برق با هدف فرهنگسازی در زمینه مصرف این دو عنصر حیاتی، برگزار می‌شود و شرکت کنندگان می‌توانند تا ۱۵ دی ماه آثار خود را ارسال نمایند.
کد خبر: ۹۲۰۳۳۹
تاریخ انتشار: ۱۰ آذر ۱۳۹۹ - ۱۶:۲۷ 30 November 2020
به گزارش خبرنگار تابناک در کردستان و به نقل از روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان کردستان، این جشنواره برای نخستین بار توسط روابط عمومی وزارت نیرو و با مشارکت روابط عمومی‌های شرکت‌های توزیع نیروی برق شهرستان اصفهان و آب و فاضلاب استان اصفهان با شعار مدیریت مصرف آب و برق برگزار می‌گردد.
محور‌های این جشنواره در دو بخش آب و برق در نظر گرفته شده است که فراخوان بخش آب شامل (مدیریت مصرف آب و شرایط اقلیمی)، (مدیریت مصرف آب و نسل‌های آینده) و (مدیریت مصرف آب و اصلاح سبک زندگی) می‌باشد.
در بخش برق نیز محور‌های (مدیریت مصرف برق در ساعت اوج)، (انرژی‌های تجدیدپذیر) و (فرهنگسازی مدیریت مصرف انرژی و نسل آینده) مورد توجه قرار گرفته است.
شرکت کنندگان و بویژه هنرمندان طراح و گرافیست که تمایل به شرکت در این جشنواره دارند می‌توانند از امروز دهم آذرماه لغایت ۱۵ دی ماه سالجاری از طریق تارنمای جشنواره به نشانی eepdc.ir  ثبت نام کنند.
دبیرخانه جشنواره طراحی پوستر مدیریت مصرف آب و برق در شهر اصفهان واقع شده و شرکت کنندگان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی poster@eepdc.ir مراجعه و یا با شماره واتساپ ۰۹۰۲۹۱۴۶۷۷۲ ارتباط برقرار کنند.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار
پرطرفدارترین عناوین