سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی کردستان گفت: طرح احداث بزرگترین مرکز محله غرب کشور در سنندج هم اکنون از ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی برخوردار است.
کد خبر: ۹۴۴۰۸۵
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۶ 27 February 2021
به گزارش تابناک کردستان و به نقل از خبرگزاری ایرنا کردستان، مصطفی رضایی اظهار داشت: با توجه به عدم توسعه امکانات و خدمات زیرساختی و رفاهی در مناطق حاشیه شهر سنندج از جمله نایسر، شرکت بازآفرینی شهری وزارت راه و شهرسازی در صدد است اقدمات مناسبی را در این مناطق انجام دهد.

وی اضافه کرد: هم اکنون در این راستا استان کردستان ۳۵ طرح در حال اجرا دارد که طرح مرکز محله نایسر از جمله آن‌ها است و به عنوان بزرگترین پروژه مرکز محله استان‌های غرب کشور شناخته می‌شود.

سرپرست معاونت مسکن و بازآفرینی شهری اداره کل راه و شهرسازی کردستان یادآور شد: این طرح در زمینی به مساحت هشت هزار متر مربع و در چند فاز مختلف اجرا می‌شود که شامل ابنیه و فضای سبز و ورزشی است.

وی افزود: مرحله اول این طرح ساخت ابینه با ۲ هزار و ۴۰۰ متر مربع زیربنا در سه طبقه در حال احداث است که هم اکنون ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رضایی گفت: طبقه زیرزمین این طرح ویژه ورزش‌های داخل سالن، طبقه همکف شامل اتاق‌های مجزا ویژه فعالیت انجمن‌های مردم نهاد و گروه‌های خیریه پزشکی و طبقه اول نیز شامل سالن‌های تجمعات خواهد بود.

وی افزود: این طرح در ابتدا ۷۰ میلیارد ریال اعتبار داشت که تا کنون به میزان ۳۵ میلیارد ریال طرح اجرا شده است، اما به علت افزایش قیمت لوازم اتمام آن نیازمند ۲۰۰ میلیارد ریال هزینه است.
منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار