حجت‌الاسلام محمد رسول ملکی به‌عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی سروآباد معرفی شد.
کد خبر: ۹۴۴۸۰۴
تاریخ انتشار: ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۵:۲۶ 01 March 2021
به گزارش تابناک کردستان و به نقل باشگاه خبرنگاران کردستان، حجت‌الاسلام احمد حاتمیان مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان در مراسم تکریم و معارفه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد، با اشاره به لزوم حفظ وحدت اسلامی و ارزش‌های والای دین اسلام گفت: چنانچه تبلیغات اسلامی فارغ از نگاه سیاسی و جبهه‌ای و حتی مذهبی برای تبلیغ ارزش‌های نورانی اسلام ناب محمدی که برای شیعه و سنی یا اصلاح طلب و اصول گرا مقدس است تلاش کند، می‌تواند اعتماد اقشار مختلف جامعه و نخبگان را به خود جلب کند.

حجت‌الاسلام احمد حاتمیان افزود: اداره تبلیغات اسلامی مأموریتی فرامذهبی در مناطق سنی نشین دارد و باید برای تحقق اهداف فرهنگی، دینی و اجتماعی تلاش کند.

او بیان کرد: تلاش‌های زیادی از سوی دشمنان و نفوذی‌هایشان در داخل انجام می‌شود تا مأموریت سازمان تبلیغات اسلامی در استان با مانع رو به رو شود، اما باید برای برملاکردن این نقشه‌ها و شکستشان تلاش کرد و مسئولان نیز باید سازمان را در این راستا یاری کنند.

رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان سروآباد نیز در این مراسم اظهار کرد: امیدوارم بتوانم مجری خوبی برای تحقق اهداف تبلیغات اسلامی باشم و آنگونه که انتظار می‌رود برای پیگیری مأموریت‌های سازمان قدم گذارم.

حجت‌الاسلام محمد رسول ملکی افزود: برای پیاده کردن برنامه‌های فرهنگی نیازمند کمک تمام مسئولین ادارات شهرستان و تجربیات رؤسای ادارات شهرستان‌های دیگر هستیم.

در پایان این مراسم با اهدای حکمی از سوی مدیرکل تبلیغات اسلامی کردستان، حجت‌الاسلام محمد رسول ملکی به‌عنوان رئیس اداره تبلیغات اسلامی سروآباد معرفی شد و از زحمات حجت‌الاسلام ورهرام تقدیر به عمل آمد.
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار