حجت الاسلام و المسلمین سیدحسین حسینی حضور در دادگستری شهرستان دهگلان و بازدید از این حوزه قضایی در جلسه‌ای با رئیس دادگستری و قضات این شهرستان شرکت کرد.
کد خبر: ۹۹۰۳۳۱
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲ 01 September 2021
به گزارش تابناک کردستان، در ابتدای این دیدار رئیس کل دادگستری استان با اشاره به تاکیدات ریاست معزز قوه قضاییه بر تعامل روسای دادگستری و دادستان‌ها بر تعامل با نمایندگان مجلس، امامان جمعه، فرمانداران و مسئولین اجرایی، اظهار داشت: مقتضی است تا مسئولین قضایی استان در جهت رفع و رجوع مشکلات مردم برای حضور در جلسات دستگاه‌های اجرایی پیش قدم شوند.
وی افزود: قضات در رسیدگی به پرونده‌های کیفری با درنظر گرفتن شرایط جامعه تناسب بین جرم و مجازات را رعایت نموده و در صدور قرار‌های تامین بویژه قرار‌های تامین منتهی به بازداشت دقت لازم را داشته باشند.
رئیس کل دادگستری استان کردستان تاکید کرد: آمار موجودی پرونده‌های شعب اجرای احکام دادگستری دهگلان باید با تلاش مضاعف کاهش یابد.
وی همچنین بر صیانت درون سازمانی تاکید کرد و افزود: کارکنان دستگاه قضایی باید همواره خداوند را ناظر بر خود دانسته و ضمن خودمراقبتی و تقویت ایمان و معنویت با تلاش جهادی و نظارت بر زیرمجموعه وضعیت دستگاه عدلیه استان را ارتقاء بخشند.
در ادامه این جلسه عبدالقادر افتخاری مهر رئیس دادگستری شهرستان دهگلان گزارشی از وضعیت دادگستری این شهرستان را به استماع رئیس کل دادگستری استان کردستان رساند.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار