فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان:
راه و رسم شهدا گم شدنی نیست

سردار سیدصادق حسینی در مراسم گرامیداشت شهدای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کردستان در ماه رمضان که در درگیری با ضدانقلاب هفته گذشته در دیواندره به شهادت رسیدند، گفت: این شهید در حال دو جهاد اکبر و جهاد با دشمنان نظام، انقلاب و مردم کرد جان خود را به جان افرین تقدیم کردند.

او افزود: این شهدا سال‌ها تلاش کردند تا مردم از امنیت پایدار برخوردار باشند و روز‌ها و شب‌ها در دل کوه‌های این مرز و بوم در مقابل دشمنان نظام و انقلاب جنگیدند.

فرمانده سپاه بیت المقدس کردستان با بیان اینکه راه و رسم شهدا گم شدنی نیست و با هر قطره خون شهدا پرچمی برافراشته می‌شود، ادامه داد: دشمنان سعی دارند با این کار‌ها انقلاب و نظام را از مسیر اصلی خود خارج کنند که بدون شک این دسیسه و دیگر توطئه‌های دشمنان نقش بر آب خواهد شد.

سردار حسینی یادآور شد: بدون شک درس‌های سنگینی در راه انتقام خون این شهدا به ضدانقلاب داده می‌شود و سال هاست که این گروهک‌ها به سرکردگی آمریکا سعی دارند در مقابل راه انقلاب سنگ اندازی کنند.

او بیان کرد: شهدا عامل قدرت نظام و الگوی مردم در راه پاسداری از ارزش‌های انقلاب هستند و برکات و خیرات خون این شهدا از ابتدای انقلاب تا کنون مشاهده شده و با خون شهدا روز به روز قدرت ایران در منطقه و جهان بیشتر می‌شود.

منبع/ باشگاه خبرنگاران جوان