معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از سازمان‌های مردم نهاد خواست در صورت مشاهده عملکرد ضعیف دستگاه‌ها و مدیران، مراتب را به استانداری اعلام کنند که برخورد لازم انجام شود.
کد خبر: ۱۱۶۶۹۷۴
تاریخ انتشار: ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۰۹ 14 May 2024

به گزارش تابناک کردستان، مهدی رمضانی امروز سه‌شنبه (۲۵ اردیبهشت) در نشست صمیمی با سمن‌ها و فعالان اجتماعی کردستان در سنندج با بیان اینکه تلاش سمن‌ها برای ترغیب مردم در جهت مشارکت در تحقق شعار سال بسیار مهم است، اظهار کرد: اقتصاد، ریشه بسیاری از مشکلات اجتماعی است و بر همین اساس باید کوشید که رونق اقتصادی، به عنوان یک اولویت در دستور کار همه باشد.

وی با بیان اینکه دولت، نگاهی دقیق و کارشناسی مبتنی بر توسعه یافتگی به کردستان دارد و این امر باید مورد توجه قرار گیرد، ادامه داد: عملکرد مدیران و دستگاه‌ها ارزیابی می‌شود و مسئولانی را که از انجام وظیفه خودداری می‌کنند، شناسایی خواهیم کرد.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان عنوان کرد: سازمان‌های مردم نهاد باید از ظرفیت‌های حقوقی برای نظارت بر عملکرد دستگاه‌ها استفاده و کم کاری و نارضایتی‌های مردمی را به مراجع ذیربط در استانداری اعلام کنند، چرا که کارآمدی مدیران و دستگاه‌ها نقش بسیار مهمی در رضایتمندی مردم دارد.

رمضانی، سمن‌های کردستان را بلوغ یافته و توانایی این نهاد‌ها را بالاتر از میانگین کشوری توصیف کرد و گفت: وجود ۵۴۶ سمن در استان، از طرفی نقطه قوت است که باید به دانش کار مجهز شوند.

وی، پالایش در بخش سمن‌های استان را ضروری دانست و با اشاره به سوءاستفاده و عملکرد نامطلوب برخی سمن‌ها بر لزوم پیگیری این امر تاکید کرد.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار