امام جمعە موقت شهر سنندج، شهادت را پاداش خدمت جهادی شهید رئیسی عنوان کرد.
کد خبر: ۱۱۶۸۳۳۴
تاریخ انتشار: ۰۴ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۱۰ 24 May 2024

به گزارش تابناک کردستان، ماموستا خالدی امروز چهارم خرداد در خطبە‌های نماز جمعە شهر سنندج بە حادثە ناگوار و غم انگیز سقوط بالگرد حامل ریاست محترم جمهوری و همراهان ایشان اشارە و اظهار کرد: هرکاری کە در راە خدا و برای رضایت خدا و خدمت بە خلق خدا انجام شود، قطعا عاقبت بخیری را بە دنبال دارد و شهادت شهید رئیسی پاداش خدمت جهادی ایشان بود.

وی عنوان کرد: برگزاری مراسم سوگواری در مسجد جامع سنندج و حضور کردستانی‌ها در مراسم خاکسپاری رئیس جمهور و شهدا راە خدمت نشان از قدرشناسی و ارادت کردستانی‌ها بە رئیس جمهور شهید دارد.

ماموستا خالدی بیان کرد: شهید رئیسی در طول دورە ریاست جمهوری خود سە بار بە استان کردستان سفر کردند کە در نوع خود کم نظیر بود و آثار و برکات فراوانی از جملە بهرەبرداری از سامانە انتقال آب سد آزاد، راە آهن سنندج-همدان، فرودگاە سقز و... را بە همراە داشت.

وی اضافە کرد: هر انسانی لایق رسیدن بە مرتبە شهادت نیست و این سعادتی است کە خداوند برای بندگان ویژە و برگزیدە خود تعیین می‌کند.

ماموستا خالدی، رئیس‌جمهور شهید را الگوی برتر خدمت برای مسئولان و مدیران دانست و گفت: مدیران و مسئولان باید با تأسی از راە و روش ایشان، بە مردم خدمت کنند.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار