پیگیری مطالبات پیمانکاران در اولویت کاری شورا

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر سنندج، پیگیری مطالبات پیمانکاران در اولویت کاری شورای شهر سنندج عنوان کرد.
کد خبر: ۱۱۷۲۱۲۴
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۳:۲۶ 20 June 2024

به گزارش تابناک کردستان، بهروز ابراهیم آبادی امروز (۳۱خرداد) در نشست کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر سنندج، با اشاره به نقش کلیدی پیمانکاران در اجرای پروژه‌های عمرانی و خدماتی شهر، اظهار کرد: پیمانکاران به مثابه یار و یاور مجموعه مدیریت شهری در ارائه خدمات به شهروندان هستند و بدون تلاش و کوشش شبانه‌روزی آن‌ها، امکان تحقق بسیاری از برنامه‌ها و طرح‌های عمرانی وجود نخواهد داشت.

وی با بیان اینکه شورای شهر و شهرداری مطالبات پیمانکاران را در اولویت کاری خود قرارداده‌اند، افزود: ما متعهد به پیگیری و حل این مشکلات هستیم و در تلاشیم تا با برنامه‌ریزی و پیگیری‌های مستمر، زمینه تسویه حساب و پرداخت مطالبات پیمانکاران را در اسرع وقت فراهم نماییم.

ابراهیم آبادی با تأکید بر اینکه شهرداری سنندج به عنوان یک سازمان غیردولتی اداره می‌شود و منابع مالی آن محدود به عوارض و درآمد‌های داخلی است، تصریح کرد: تمامی منابع مالی شهرداری از محل عوارض و درآمد‌های داخلی تأمین می‌شود و لذا پرداخت مطالبات پیمانکاران منوط به وصول این عوارض و درآمد‌ها است.

رئیس کمیسیون عمران و خدمات شهری شورای شهر سنندج در ادامه سخنان خود خطاب به پیمانکاران گفت: ما از شما انتظار داریم که همواره در کنار مجموعه مدیریت شهری باشید و با ارائه خدمات مطلوب به شهروندان، در مسیر پیشرفت و تعالی شهر گام بردارید.

وی همچنین از پیمانکاران خواست تا با تعامل و همکاری بیشتر با مجموعه مدیریت شهری، در پیشرفت سریع‌تر پروژه‌های عمرانی و ارائه خدمات بهتر به شهروندان سهیم باشند.

ابراهیم آبادی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به تعهد شورای شهر به صیانت از حقوق شهروندان، خاطرنشان کرد: ما به عنوان نمایندگان مردم در پارلمان محلی، هیچگاه منافع جمع را فدای منافع شخصی نخواهیم کرد و همواره در راستای حفظ حقوق شهروندان و اموال عمومی گام برخواهیم داشت.

وی در پایان سخنان خود از مجموعه مدیریت شهری خواست تا در پرداخت مطالبات پیمانکاران تلاش مضاعف نمایند و به تعهدات خود در این زمینه عمل کنند.

اشتراک گذاری
نظر شما
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد
آخرین اخبار