معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان هوشمندی جوانان را امری ضروری ذکر کرد و گفت: برای حفظ آینده انقلاب اسلامی باید با بهره‌گیری از گفتمان خودباوری، ادامه مسیر انقلاب اسلامی را پیمود.
کد خبر: ۱۰۹۱۴۲۷
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۲:۲۶ 07 February 2023

به گزارش تابناک کردستان، مهدی رمضانی در جشن چهل و چهارمین ‌سال پیروزی انقلاب اسلامی که در دانشگاه کردستان برگزار شد، اظهار کرد: دانشگاه پرسش محور است و باید پرسید که چرا پس از گذشت چهل و چهار سال هنوز ۲۲ بهمن به عنوان سالروز پیروزی انقلاب گرامی داشته می‌شود.

وی افزود: پاسخ به این پرسش وقت زیاد و همایش های تخصصی می طلبد.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان با اشاره به تحلیلی از وضعیت کنونی ایران با قبل از انقلاب عنوان کرد: ایران در زمان طاغوت، ناکارآمد بوده و در شاخص‌های مختلف علمی، اجتماعی و اقتصادی وضعیت نامناسبی داشته است.

وی وضعیت کنونی اقتصادی کشور را نامناسب ذکر کرد و ادامه داد: این در حالی است که انقلاب اسلامی در حوزه اقتصاد قابل قیاس با دوره پهلوی نیست و باقوت و افزایش تولید باید کوشید این وضعیت را ساماندهی کرد و به قله رسید.

رمضانی، با بیان اینکه دغدغه دشمن خشکاندن امید بین جامعه و به ویژه جوانان است ادامه داد: به فرموده مقام معظم رهبری باید کوشید که امید را به صورت واقعی و براساس موفقیت های جامعه میان جوانان تقویت کرد.

به گفته وی، نرخ سوادآموزی در دوره پهلوی در استان کردستان، حدود ۳۷ درصد بوده و اکنون در حال نزدیک شدن به ۱۰۰ درصد است.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، بیان کرد: انقلاب اسلامی تا دهه هفتاد به دلیل درگیر بودن با مسائل امنیتی و مبارزه با دشمن نتواسته است حکومتداری کند، اما اکنون در حوزه های مختلف به ویژه حوزه علمی، برترین رتبه هارا در جهان به خود اختصاص داده و فاصله کمی با کشورهای توسعه یافته دارد.

وی، پیشرفت های حوزه سیاسی و نظامی را بی نظیر ذکر و خاطرنشان کرد: امروز ایران اسلامی در اوج اقتدار بوده و هیچ وابستگی نداشته و با عزتمندی کلیت این جغرافیا را از تعرض بیگانگان ممصون نگه داشته است.

به گفته رمضانی، مشکل دشمن، موفقیت ایران اسلامی است و دشمن با تهاجم رسانه ای در صدد ضربه زدن به جوانان است.

وی هوشمندی جوانان را امری ضروری ذکر کرد و یادآور شد: برای حفظ آینده انقلاب اسلامی باید با بهره‌گیری از گفتمان خودباوری، ادامه مسیر انقلاب اسلامی را پیمود.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار