رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: مردم کردستان با حضور باشکوه در راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت ملی و محکومیت اغتشاشات اخیر، صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و در مقابل دشمن قرار گرفتند.
کد خبر: ۱۰۶۹۷۴۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۹ 28 September 2022

به گزارش تابناک کردستان، سردار غلامرضا سلیمانی روز چهارشنبه در مراسم نهضت کمک مومنانه در سنندج اظهار داشت: ملت ایران از جمله مردم کردستان در راهپیمایی امت رسول الله جلوه های خوبی از اتحاد را به نمایش گذاشته و صف خود را از اغتشاشگران جدا کردند و نشان دادند در مقابل دشمن ایستاده اند.

وی با بیان اینکه تلاش مذبوحانه دشمنان راه به جایی نخواهد برد، افزود: دشمن می خواهد با استفاده از بهانه های داخلی، ملت را از نظام جدا کند اما با هوشیاری مردم این توطئه ها نقش بر آب شد.

رییس سازمان بسیج مستضعفین، سنندج را پایتخت پیشمرگان کرد معرفی و اضافه کرد: مردم کردستان در دوران دفاع مقدس و قبل از آن جوانان زیادی را در راستای دفاع از هویت ایرانی - اسلامی تقدیم انقلاب کرده است.

سردار سلیمانی با اشاره به اینکه پیشمرگان کرد مسلمان سهم بسزایی در خلق مکتب مقاومت داشته اند، ادامه داد: دشمنان همیشه قصد داشته اند با نقشه های شوم خود، نظام اسلامی را به چالش بکشند اما با وجود مردمی آگاه و بصیر، موفق به این کار نشده اند.

وی اظهار داشت: دشمنان با تبلیغات سوء خود تلاش می کند دستاوردهای بزرگ انقلاب به نسل جوان منتقل نشود و ملت ایران را متوقف معرفی کند اما این ملت پرچمدار پیشرفت است.

رییس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: شاخص های ترقی و پیشرفت کشور به صورت صعودی در حال طی شدن بوده و ملت ایران ضمن دفاع از کیان اسلامی، قله های پیشرفت را فتح کرده است.

سردار سلیمانی مردم سالاری اسلامی را یک مفهوم جدید و مبدع آن را امام راحل(ره) عنوان کرد و افزود: پیاده سازی نرم افزار مردم سالاری اسلامی در گام دوم انقلاب توسط رهبری مورد توجه قرار گرفته و این مهم، همان تحقق دولت اسلامی است.

وی به کمک های مومنانه در دوران شیوع کرونا اشاره داشت و گفت: این طرح با دستور رهبری عملیاتی شد و خیرین، مردم و دستگاه های مختلف به خوبی آن را به نمایش گذاشته اند.

رییس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه تا زمانی که قشر ضعیف و نیازمند در جامعه وجود دارد، کمک های مومنانه ادامه خواهد داشت، یادآور شد: بسیج نیز در کنار خیرین و افراد صاحب تمکن و دستگاه های مختلف، همواره در میدان خدمت به مردم به ویژه قشر ضعیف بوده است.

سردار سلیمانی گفت: برای هفته وحدت نیز مرحله جدید کمک های مومنانه آغاز شده و بین اقشار نیازمند جامعه توزیع خواهد شد، ضمن اینکه به مناسبت همین هفته وحدت، تعدادی از زندانیان جرایم غیرعمد از زندان آزاد می شوند.

در این آیین کار توزیع کمک‌های مومنانه شامل اهدای ۹۵ سری جهیزیه نوعروسان، یک هزار و ۴۰۰ بسته لوازم‌التحریر و ۶ هزار جفت کفش بین اقشار ضعیف جامعه آغاز شد.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار