گرامیداشت روز خبرنگار در کردستان
استاندار کردستان در مراسم روز خبرنگار : با افتخار شهادت می‌دهم اصحاب رسانه استان، نجیب‌ترین و دلسوزترین فعالان رسانه‌ای هستند
کد خبر: ۱۱۱۹۸۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ - ۱۱:۴۲ 12 August 2023

 

به گزارش تابناک کردستان، «اسماعیل زارعی کوشا» شامگاه  روز جمعه ۲۰ مرداد ماه در مراسم گرامیداشت روز خبرنگار که با حضور مسئولان و فعالان عرصه رسانه در سالن پیامبر اعظم(ص) استانداری کردستان برگزار شد، ضمن قدردانی از زحمات و تلاش‌های صادقانه خبرنگاران، عکاسان، گزارشگران، نویسندگان و فعالان رسانه‌ای متعهد  استان در راستای پوشش اخبار و  تنویر افکار عمومی اظهار داشت: با افتخار شهادت می‌دهم اصحاب رسانه استان، نجیب‌ترین و دلسوزترین فعالان رسانه‌ای هستند.
وی روز خبرنگار را فرصت مغتنمی برای قدردانی از کوشش کسانی دانست که در عرصه‌ی تبیین، آگاهی‌بخشی و پاسداری از حقیقت خستگی‌ناپذیرند.

استاندار کردستان، فراهم کردن بستری جهت فعالیت بیش از بیش آموزش و توانمندتر شدن در حوزه رسانه‌ای را ضروری بیان کرد و از مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خواستار بررسی این مهم شد و بر امکان‌سنجی و بررسی جشنواره‌ها تأکید کرد.

زارعی‌کوشا با بیان این‌که اهمیت و رسالت سنگین آگاهی‌بخشی فعالیت‌های رسانه‌ای و  خبرنگاری بر کسی پوشیده نیست و همه ما به مشکلات این صنف واقفیم افزود:

از همه فعالان رسانه‌ای استان که در سفرهای کاری، در شرایط دشوار، در گرما و سرما برای پوشش خبری بی‌وقفه به عنوان بازوان توانمند مسئولان اجرایی نقش مهمی در افزایش آگاهی مردم، روشنگری، رفع مشکلات و توسعه استان ایفا می‌کنند،  قدردانی کرد و همه مجموعه را صمیمانه قابل تقدیر و شایسته تحسین برشمرد.
وی با اشاره به همراهی دلسوزانه و متعهدانه  مجموعه رسانه‌های استان در سفرهای کاری به شهرستان‌ها خاطرنشان کرد: خبرنگاران، عکاسان و فعالین رسانه‌ای استان در یک سال و نیم گذشته در بیش از ۸۰ سفر  همراه و همدل با مجموعه دولت در راستای توسعه استان حضور داشتند.

فیلم + شکستن امپراطوری رسانه‌ای مرکزگرا توسط استاندار اهل رسانه‌ی کردستان و تکریم تمامی اصحاب رسانه شهرستان های استان کردستانفیلم + شکستن امپراطوری رسانه‌ای مرکزگرا توسط استاندار اهل رسانه‌ی کردستان و تکریم تمامی اصحاب رسانه شهرستان های استان کردستان

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار