هفته دولت در شهرستان دیواندره
سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره گفت: در ایام هفته دولت ۷۵ پروژه با اعتبار بیش از ۱۵۴ میلیارد تومان به بهره برداری و کلنگ زنی خواهد رسید
کد خبر: ۱۱۲۳۵۲۴
تاریخ انتشار: ۰۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۶ 29 August 2023

افتتاح  ۷۵ پروژه در هفته دولت در شهرستان دیواندره

سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره گفت: در ایام هفته دولت ۷۵ پروژه با اعتبار بیش از ۱۵۴ میلیارد تومان به بهره برداری و کلنگ زنی خواهد رسید

به گزارش تابناک کردستان، سیدجوادحسینی سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره گفت:خوشبختانه امسال با همراهی مردم و مسئولان پروژه های مناسبی در سطح شهرستان دیواندره به بهره برداری می رسد.
حسینی در ادامه گفت:برگزاری با شکوه این هفته از وظایف همه مسئولان است و باید خدمات دولت را از طرق رسانه ها  و تریبون نماز جمعه به اطلاع مردم رساند

همزمان با پنجمین روز هفته دولت پروژه آبرسانی به روستای آله دره علیا افتتاح شد.

در پنجمین روز از هفته دولت پروژه آب رسانی به روستای آله دره علیا با حضور سید جواد حسینی، سرپرست فرمانداری شهرستان دیواندره، فرمانده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمانده انتظامی و جمعی از مسئولین استانی و شهرستانی به بهره برداری رسید.

این پروژه با اعتباری بالغ بر 20 میلیارد ریال و خط انتقال 2120 متر در طول و احداث مخزن 80 متر مکعب در روستای آله دره علیا به افتتاح رسید.

سید جواد حسینی بیان داشت رفع اساسی مشکلات مردم با کار جهادی و همچنین برنامه‌ریزی عملیاتی و میدانی امکان‌پذیر است. وی با بیان اینکه در تلاش هستیم تا شبانه‌روزی برای مردم خدمت کنیم، گفت: دولت سیزدهم بر رفع مشکلات مردم و گره‌گشایی از امور آنان به ویژه در مناطق محروم و دوردست اهتمام جدی دارد.
وی همچنین در ادامه افزود؛ برای مشاهده مشکلات به صورت میدانی به تمامی نقاط شهرستان بازدید به عمل می آوریم.

ضریب نفوذ گاز طبیعی در این شهرستان به 100 درصد رسیده و این شهرستان سبز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان، از افتتاح و کلنگ زنی 100 پروژه گازرسانی با اعتباری بالغ بر 1 هزار و 645 میلیارد ریال در هفته دولت در استان خبر داد .

به گزارش تابناک کردستان، فعله گری در مورد پروژه های قابل افتتاح درهفته دولت  در شهرستان دیواندره ، اظهار داشت : با افتتاح 5 پروژه گازرسانی  در روز یکشنبه مورخ پنجم شهریور ماه در شهرستان دیواندره ضریب نفوذ گاز طبیعی در این شهرستان به 100 درصد رسیده و این شهرستان سبز شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان با اعلام اینکه سال جاری کلیه پروژه های گازرسانی روستایی به اتمام  می رسد ؛ بیان کرد: در شهرستان دیواندره 5 پروژه گازرسانی با اعتبار 65 میلیارد ریال فقط در بخش اجراء به شبکه سراسری گازطبیعی متصل که با احتساب هزینه های خرید کالا و سایر هزینه های اجرایی به بیش از 90 میلیارد ریال می رسد.

درمراسم افتتاحیه پروژه های گازرسانی شهرستان دیواندره که شامل 4 روستای عباس آباد ، عزیزآباد ، گله سور و قره قایه و 1 واحد صنعتی آلومینوم سازی و ساخت پروفیل است که به نیابت در روستای عباس آباد برگزار گردید فرماندار دیواندره گفت :  شرکت گاز استان کردستان درگازرسانی به روستاهای این شهرستان سنگ تمام گذاشت و در حال حاضر که ضریب نفوذ پذيري گاز طبيعي در جمعيت اين شهرستان به مرز 100 درصد رسیده نمايانگر تلاش شركت گاز استان كردستان در خدمت رساني و توسعه عدالت اجتماعي در اين شهرستان است و این عملکرد جای تقدیر دارد.

سید جواد حسینی  فرماندار دیواندره در بخش دیگری از سخنان خود به توانمندی بسیار بالایی مدیریت و کارکنان شرکت گاز استان کردستان اشاره کرد و گفت : شاخص گازرسانی در این شهرستان بسیار چشمگیر بوده و تمام پروژه های شرکت گاز استان کردستان در کمترین فاصله زمانی اجراء و به مرحله بهره برداری رسیده است و این جانب عرق و علاقه خاصی به مجموعه شرکت گاز استان کردستان دارم و جای افتخار است که مجموعه ای به این توانمندی در استان کردستان فعالیت دارد.

در ادامه این مراسم فداکار رئیس ناحیه گازرسانی دیواندره در مورد آخرین وضعیت گازرسانی این شهرستان چنین توضیح داد: با گازدار شدن 4 روستا تعداد روستاهای گازدار شهرستان دیواندره به 169 مورد رسید و دیگر روستایی دارای سکنه بدون گاز در این شهرستان وجود ندارد و ضریب گازطبیعی در جمعیت شهری و روستایی به 100 درصد رسید.

رئیس ناحیه دیواندره در پایان مراسم افتتاحیه گفت : برای اجرای این پروژه ها بیش از 18 هزار متر شبکه گذاری انجام گرفته و تعداد 92 مورد علمک نصب و تعداد 107 خانوار تحت پوشش گازطبیعی قرار می گیرند.

لازم به ذکر است با اجرای این مراسم عملا جشن پایان گازرسانی با روشن شدن مشعل گاز طبیعی در روستای عباس آباد برگزار گردید.

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار