آیت الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور روز پنجشنبه در ادامه سفر به استان کردستان پیش از ظهر امروز در هوای سرد پاییزی برای دیدار با مردم سنندج وارد میدان آزادی این شهر شد و مورد استقبال گرم مردم این شهر قرار گرفت.
کد خبر: ۱۱۳۵۶۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۹ 02 November 2023

به گزارش تابناک کردستان، سنندجی‌ها از ساعت ۹ صبح امروز پنجشنبه در میدان آزادی گردهم آمدند تا از نزدیک دیداری با رئیس جمهور محبوبشان داشته باشند و گوش جان به سخنان آیت الله رئیسی بسپارند.

هوای سرد و ابری با رگبارهای پراکنده باران در یازدهمین روز از دومین ماه پاییز مانع از حضور سنندجی ها نشد و پیر و جوان، زن و مرد همه باهم آمده اند تا استقبالی گرم و پرشور از رئیس جمهور داشته باشند.

سنندجی ها خوشحال از اینکه بعد از گذشت ۱۸ سال عاقبت شاهد افتتاح راه آهن در شهرشان هستند و آمده اند تا افزون بر خیرمقدم از مسئولان کشوری به ویژه شخص رئیس جمهور قدردانی کنند.

آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور کشورمان در دور دوم سفرهای استانی خود به منظور دیدار با مردم، بررسی مصوبات سفر دور اول و افتتاح ۱۶ کلان پروژه، صبح امروز وارد سنندج مرکز استان کردستان شد.

رئیس دفتر رئیس جمهور، وزرای کشور، فرهنگ و ارشاد اسلامی، نیرو، میراث فرهنگی و گردشگری، راه و شهرسازی، جهاد کشاورزی، رییس سازمان حفاظت محیط زیست و رییس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی رئیس جمهور را در سفر به استان کردستان همراهی می‌کنند.

رئیس جمهور در بدو سفر به استان ابتدا در مراسم بهره برداری از راه آهن سنندج - همدان شرکت کرد و این پروژه رسما با دستان آیت الله رئیسی افتتاح گردید.

افتتاح فرودگاه سقز، دیدار مردمی در سنندج، دیدار مردمی در بانه، دیدار با روحانیون، فعالان اقتصادی و نشست خبری از جمله برنامه های دکتر رئیسی در سفر به کردستان است.

آیت الله سید ابراهیم رئیسی ۱۷ تیرماه سال ۱۴۰۱ دور نخست سفر خود به استان کردستان را انجام داد. رییس جمهور پاییز سال گذشته نیز در سفری یک روزه برای افتتاح پروژه انتقال آب سد آزاد به سنندج به این شهر سفر کرد.

منبع: ايرنا
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار