امام جمعه سنندج گفت: خرسندیم که از استان کردستان کمک‌های بسیاری برای مردم این مناطق ارسال شده است و مردم کردستان تعاون و کمک به فقرا را به خوبی معنا کرده‌اند.
کد خبر: ۱۱۵۹۰۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ - ۲۱:۲۱ 15 March 2024

به گزارش تابناک کردستان، ماموستا فایق رستمی، امروز جمعه (۲۵ اسفند)در خطبه‌های نماز جمعه مسجد جامع شهر سنندج اظهار کرد: ماه رمضان فرصت مغتنمی برای کمک به فقرا و نیازمندان است و در سیره و سنت نبوی نیز به احسان و نیکوکاری در این ماه بسیار تاکید شده است.

وی استان کردستان را مرکز علم و دین و عرفان دانست و افزود: کردستان مرکز تقوا و معنویت بوده و عالمان دینی بسیاری را در دل خود پرورش داده است.

امام جمعه سنندج به وضعیت معیشتی نابسامان مردم غزه و سیل‌زدگان استان سیستان و بلوچستان اشاره کرد و گفت: خرسندیم که از استان کردستان کمک‌های بسیاری برای مردم این مناطق ارسال شده است و مردم کردستان تعاون و کمک به فقرا را به خوبی معنا کرده‌اند.

ماموستا رستمی به فرا رسیدن فصل بهار نیز اشاره و تصریح کرد: فصل بهار یادآور رستاخیز است و باید در این فصل، توسعه و آبادانی و دستگیری از فقرا را بیشتر مورد توجه قرار داد.

وی در ادامه به شش نماینده منتخب کردستان در مجلس شورای اسلامی توصیه کرد که از ظرفیت‌های استان برای توسعه و عمران و آبادانی این استان استفاده کنند و همواره خدمت به مردم را در اولویت خود قرار دهند.

امام جمعه سنندج خاطرنشان کرد: بعدازظهر روز (شنبه بیست‌وششم اسفند) در مجتمع فرهنگی فجر سنندج مراسم گلریزان برای آزادی زندانیان جرایم غیرعمد برگزار می‌شود که از مردم استان و خیران و نیکوکاران تقاضا داریم در این مراسم حضور به هم رسانده و آزادی زندانیان را مورد توجه قرار دهند.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار