معاون سیاسی و امنیتی و اجتماعی استانداری کردستان گفت: رسانه‌ها نباید نسبت به اقدام مقتدرانه سپاه بی تفاوت باشند و با تحلیل‌های صحیح و قوی خود، روایت دشمن را رد کنند و فضا و جامعه را با تحلیل‌های درست قانع و گرم کنند.
کد خبر: ۱۱۶۲۶۵۳
تاریخ انتشار: ۲۷ فروردين ۱۴۰۳ - ۰۹:۰۰ 15 April 2024

به گزارش تابناک کردستان، رمضانی امروز یکشنبه (۲۵ فروردین) در جلسه هماهنگی روابط عمومی و رسانه‌های استان کردستان درباره عملیات تنبیهی جمهوری اسلامی ایران علیه رژیم صهیونسیتی برگزار شد، با قدردانی از حملات گسترده شب گذشته سپاه علیه اسرائیل اظهار کرد: طی عملیات شب گذشته، جلوه دیگری از عنایت خاصه الهی را در حمله جمهوری اسلامی ایران به سرزمین‌های مقدس اشغالی که با ظلم و زور رژیم خبیث صهیونیستی اشغال شده است، مشاهده شد.

وی ضمن قدردانی از حملات گسترده شب گذشته سپاه علیه رژیم صهیونیستی، این اقدام را تاریخی و موجب رعب و وحشت گسترده استکبار جهانی دانست و تصریح کرد: در طول ۷۵ سال اخیر رژیم جعلی صهیونیستی طوری وانمود می‌کرد که جزو قدرت برتر است، اما در عملیات طوفان‌الاقصی و وعده صادق با رمز مقدس یا رسول الله (ص) حیثیت و هیمنه پوشالی آنان از بین رفت.

معاون سیاسی و امنیتی استانداری کردستان، با بیان اینکه کسانی که در طول تاریخ جان دادند که ظلم به بشریت مبنای جدی و ریشه‌دار پیدا نکند، همیشه زنده هستند، بیان کرد: استراتژی‌های رژیم صهیونسیتی امروز در بلوغ خود، در طوفان الاقصی و وعده صادق با رمز مقدس یا رسول الله به هم ریخت و هیمنه دشمن نابود شد.

به گفته وی، در عملیات شب گذشته، ۵۰ درصد پهپاد‌ها به هدف نشسته است؛ اگرچه قصد جمهوری اسلامی حمله به شهرک نشینان نبوده، بلکه اقدامی کاملا قانونی و منطقی در برابر توطئه‌های غیرقانونی و ضد بشری رژیم صهیونیستی است.

رمضانی با بیان اینکه در حوزه رسانه دچار ضعف هستیم و این در حالی است که در دنیای امروز نیز درگیر جنگ رسانه‌ای هستیم، عنوان کرد: اگر در جنگ سخت پیروز میدان باشیم و در جنگ نرم و اقناع افکار عمومی عقب باشیم، کار دشوار می‌شود؛ بر همین اساس رسانه‌ها باید به صورت خودجوش و دغدغه مندانه موضوع را پیگیری کرده و در اولویت قرار دهند.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار