امام جمعە موقت سنندج یکی از مطالبات جدی مردم استان را بحث ایجاد اشتغال برای جوانان دانست و گفت: مسئولان رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان را اولویت کار خود قرار دهند.
کد خبر: ۱۱۶۶۳۰۲
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۰ 10 May 2024

به گزارش تابناک کردستان، ماموستا سید احسن حسینی امروز (۲۱ اردیبهشت) در خطبەهای نماز جمعە شهر سنندج اظهار کرد: همنشینی با صالحان، گفتار حق، امانتداری و ایمانداری سە راە اصلی رسیدن انسان بە رحمت الهی است و خداوند در سورە حشر بە رعایت این سە اصل مهم تاکید کردە است.

ماموستا حسینی مبارزە بە نفس و دوری از شیطان را از دستورات اسلام بیان و عنوان کرد: یکی از دستورات مهم دین اسلام این است کە انسان از قتل، زنا، شرک، گناە و بی‌بندوباری دوری کند.

وی ادامە داد: امنیت و سلامت سرمایەهای بزرگ جوامع انسانی هستند و اقتدار و پیشرفت امروز را مدیون امنیت پایدار و حضور همیشگی مردم در صحنە است.

ماموستا حسینی در ادامە دهە کرامت و میلاد حضرت معصومه (س) را تبریک گفت و افزود: حضرت معصومە (س) نمونە یک بانوی باعفت است کە بانوان جامعە باید زندگی این بانو را سرمشق زندگی خود قرار دهند.

وی اضافە کرد: مسئولان باید نسبت بە مشکلات مردم بە ویژە نیازمندان احساس مسئولیت کنند.

ماموستا حسینی یکی از مطالبات جدی مردم استان را بحث ایجاد اشتغال برای جوانان دانست و گفت: مسئولان رفع مشکلات اقتصادی و اشتغال جوانان را اولویت کار خود قرار دهند.

وی در پایان یادآور شد: مستاجران، افراد بیکار و فقرا نیازمند حمایت هستند، لذا مردم باید در حد توان بە آن‌ها کمک کنند.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار