رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان گفت: شهید رئیسی مصداق واقعی یک رئیس‌جمهور مردمی ‌و در پیگیری امور مربوط به مردم همواره جهادی و خستگی‌ناپذیر بود.
کد خبر: ۱۱۶۸۲۴۰
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۴۰۳ - ۲۲:۵۲ 23 May 2024

به گزارش تابناک کردستان، قباد میمنت‌ آبادی شهادت را اجر و پاداش خدمت صادقانه آیت‌الله رئیسی دانست و اظهار کرد: شهید آیت‌الله رئیسی با توجه به عملکرد درخشان‌ خود در خدمت به خلق و حضوری چشمگیر بین مردم و همدردی و همدلی با محرومان و نیازمندان از شهدای برجسته مقروب درگاه الهی خواهد بود.

میمنت‌آبادی در ادامە عنوان کرد:‌ آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی از دوران جوانی مسئولیت‌هایی را در عرصه‌های مختلف سیاسی کشور داشته‌اند که در تمام مسئولیت‌ها به بهترین نحو عمل کرده‌اند.

وی با اشاره به اینکه سابقه کاری و عملکردی ایشان نشان می‌دهد که فردی با اخلاق، مؤمن، توانمند و اهل کار و همه‌جانبه بودند، افزود: آیت‌الله رئیسی در طول مسئولیت‌های مختلف به ویژه‌ دوره سه ساله ریاست جمهوری تمام وقت و توان خود را معطوف به خدمت به مردم کرده بود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کردستان با تأکید بر اینکه عملکرد و نوع کار آیت‌ الله رئیسی باید سرلوحه‌ کار مدیران و مسئولان نظام قرار گیرد تا بتوانند به شکل انقلابی، جهادی و پای کار به مردم خدمت ارائه کنند، بیان کرد: شهید آیت‌الله رئیسی همواره آرزو داشت که مسیر حرکت و نوع عملکردش منجر به خیر و رضای خداوند شود.

وی افزود: اگر امروز ما از دید ایشان این حادثه سقوط بالگرد و شهادت شهدای خدمت را بررسی کنیم، به نظر بنده شکرگزار خواهند بود چراکه بعد از آن همه تلاش و زحمت بسیار در مسیر خدمت به خلق، شهادت تنها مزد زحمت و پادش اعمال نیکشان بود و این مصداق عینی آیه ۱۶۹ سوره آل عمران است که می‌فرماید: «وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ؛ و هرگز گمان مبر آنان که در راه خدا کشته شدند مرده‌اند، بلکه زنده‌اند و نزد پروردگارشان روزی داده می شوند».

میمنت‌آبادی، شهادت را اجر و پاداش خدمت صادقانه آیت‌الله رئیسی دانست و ادامه داد: شهید آیت‌الله رئیسی با توجه به عملکرد درخشانشان در خدمت به خلق و حضوری چشمگیر بین مردم و همدردی و همدلی با محرومان و نیازمندان از شهدای برجسته مقرب درگاه الهی خواهد بود.

وی اخلاص، مردمی بودن، تواضع و فروتنی را از خصوصیات سید شهیدان خدمت دانست و با اشاره به اینکه شهید آیت‌الله رئیسی توسعه همه‌جانبه مناطق را نمود عدالت در کشور می‌دانست، بیان کرد: شهید جمهور در مسیر همین اعتقاد، جان خود را در طبق اخلاص گذاشت تا تاریخ بار دیگر در صفحات خود برگی را با عنوان «از مردم بودن» و «برای مردم بودن» به ثبت برساند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان نظام مقدس انقلاب اسلامی باید از چنین بزرگانی الگوگیری کنند، گفت: این الگوگیری باید به نحوی باشد که بعد از آیت‌الله رئیسی هزاران نفر نیروی برجسته کاری در عرصه‌های مختلف داشته باشیم، کسانی که از اخلاق، رفتار، عملکرد و نوع کار، اخلاص، صادق و پای کار بودن سید شهیدان خدمت درس بگیرند.

میمنت‌آبادی در پایان گفت: شهادت رئیس دولت سیزدهم باید مسیری برای پرورش نیروهای مدیریتی خوب و انقلابی دیگری در مملکت و کشور عزیزمان ایران اسلامی باشد.

برچسب ها: کردستان
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار