مدیر مخابرات منطقه کردستان با اشاره به اینکه عملکرد این اداره در سطح کشور به صورت فصلی ارزیابی خواهد شد، از کسب رتبه سوم کشوری توسط روابط عمومی منطقه خبر داد.
کد خبر: ۹۵۵۷۸۰
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۶:۵۴ 13 April 2021
به گزارش تابناک کردستان و به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان، آزاد حکمت با اعلام خبر فوق به بیان عملکرد روابط عمومی منطقه پرداخت و افزود: استراتژی‌های این اداره در قالب بیش از ١٠ شاخص و چند زیر معیار تدوین، عملیاتی و اجرایی می‌شوند.

وی با بیان اینکه، تولید و انتشار آثار رسانه ایی، مدیریت تبلیغات، مسولیت‌های اجتماعی، انجام نظرسنجی و افکار سنجی و … از جمله عناوین شاخص‌های تعریف شده هستند اظهارداشت: عملکرد مناطق مخابراتی توسط معاونت راهبرد شرکت مخابرات ایران ارزیابی می‌شود و براساس امتیاز کسب شده استان‌های برتر معرفی خواهند شد خاطر نشان ساخت: روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان در ارزیابی عملکرد سه ماهه سوم سال ٩٩ موفق به کسب رتبه سوم کشوری در بین دیگر مناطق شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از زحمات کارکنان این اداره که به صورت شبانه روزی و در قالب یک تیم متحد نسبت به انجام برنامه‌ها و تحقق اهداف تلاش می‌کنند یادآور شد: به واسطه این مهم، روابط عمومی مخابرات منطقه کردستان در چند سال اخیر، بر اساس نتایج اعلام شده از عملکرد فصلی این اداره از سوی معاونت راهبرد و برنامه ریزی شرکت مخابرات ایران به طور میانگین رتبه‌های برتر کشوری را به خود اختصاص داده است.

حکمت بر حفظ و ارتقا جایگاه روابط عمومی در سطح کشور تاکید داشت و افزود: مطمئنا کارکنان متعهد و دلسوز این اداره همچون گذشته از هیچ تلاشی در این راستا دریغ نخواهند کرد.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار