فرماندار ویژه سقز گفت: تشویق مردم به مشارکت حداکثری در انتخابات پیش رو، یک اصل اساسی و مهم در این کارزار سیاسی است و هر برگ رای، حق الناس و باید صیانت شود.
کد خبر: ۹۶۴۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۵۱ 17 May 2021
به گزارش تابناک کردستان و به نقل از خبرگزاری ایرنا کردستان، کامیل کریمیان روز دوشنبه در نشست مشترک با اعضای هیات‌های اجرایی و نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری و شورا‌ها و رییس دادگستری شهرستان سقز، اظهار داشت: افزایش مشارکت یعنی اعتماد مردم به حکومت و خنثی کردن توطئه‌های دشمنان و این مهم باعث قوام و ایجاد زمینه‌های مناسب توسعه می‌شود.

وی اضافه کرد: دعوت مردم به مشارکت حداکثری و صیانت از آرای مردم از اصول اساسی برگزاری این حماسه سیاسی است که باید سرلوحه برگزارکنندکان باشد، زیرا رای، حق مردم و هر برگ رای، حق الناس شهروندان است.

رییس هیات نظارت بر انتخابات ریاست جمهوری هم با بیان اینکه انتخابات در فرمایشات رهبر معظم انقلاب، مهمترین مساله کشور است، اضافه کرد: معظم له، رای مردم را حق الناس و حضرت امام خمینی (ره) هم میزان را رای ملت، توصیف کرده اند.

فریدون رزمگاه افزود: در شعبی که در دوره انتخابات قبلی بیش از یک هزار تعرفه رای مصرف شده است باید برای تسیهل در رای گیری، شعب‌های بیشتری در جوار و محدوده آن، تدارک دیده شود.
منبع: ايرنا
برچسب ها: کردستان ، انتخابات ، سقز
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار