خانم لیلا ملا جعفری خیر تهرانی در اقدامی نیکو، یک دستگاه ویدیو پروجکشن، یک پرده نمایش برقی، یک سیستم صوتی و ۱۰۰ جلد کتاب در موضوعات مختلف را به موسسه زانیاران کتابیار سنندج اهدا کرد.
کد خبر: ۱۰۲۴۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۳ بهمن ۱۴۰۰ - ۲۱:۰۶ 23 January 2022

به گزارش تابناک کردستان، محمد اصلانی در گفتگو با خبرنگاران در این باره گفت: خانم ملا جعفری در اقدامی انسانی و ارزشمند و با هدف حمایت از توسعه فرهنگی این دیار، هدایایی به ارزش بالغ بر ۳۰ میلیون تومان را به موسسه زانیاران کتاب یار سنندج اهدا کردند.
وی افزود: کتاب‌ها جهت استفاده کودکان و نوجوانان ننله سنندج و تجهیزات نیز برای برگزاری کلاس‌های آموزشی رایگان برای مردم، خصوصا دانش آموزان سنندجی تحویل امین اموال موسسه شد.
مدیر موسسه زانیاران کتاب یار سنندج با اشاره به لزوم توجه بیشتر به امور خیریه در حوزه فرهنگ مطالعه و آموزش در مناطق کم برخوردار سنندج، از خیرین حوزه فرهنگ و ادب تقدیر و تشکر کرد و گفت: افرادی مانند خانم ملاجعفری در ایران کم نیستند و باید تلاش کرد این کار‌ها و اینگونه افراد هر روز تعدادشان بیشتر و در حوزه کاری فرهنگی و آموزشی فعال‌تر و تاثیرگذارتر باشند تا بتوانیم آسیب‌های اجتماعی را با فعالیت‌های فرهنگی کاهش دهیم.
اصلانی ابراز امیدواری کرد: موسسه فرهنگی، هنری زانیاران کتاب یار سنندج به عنوان اولین موسسه تخصصی در حوزه ارتقا سرانه مطالعه در استان کردستان بسیار مورد استقبال و حمایت عموم مردم قرار گرفته است.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار