اسماعیل زارعی کوشا:
استاندار کردستان گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته، پرواز‌های فرودگاه سنندج از سر گرفته می‌شود.
کد خبر: ۱۰۴۰۶۰۳
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۳:۳۲ 20 April 2022

به گزارش تابناک کردستان، دکتر اسماعیل زارعی کوشا در جلسات جداگانه با معاون وزیر کار و مدیرعامل شرکت هواپیمایی آسمان، چگونگی برقراری پرواز‌های فرودگاه سنندج را مورد بررسی قرار داد.
استاندار کردستان در جریان این پیگیری بر تسریع در برقراری پرواز‌های فرودگاه سنندج به عنوان یکی از نیاز‌های مهم و ضروری در این استان تاکید کرد.
دکتر زارعی کوشا ادامه داد: نظم در انجام پرواز‌های فرودگاه سنندج ضروری است و در همین راستا باید شرکت‌های هواپیمایی در راستای اجرایی کردن این مهم تلاش کنند.
وی با بیان اینکه حوزه حمل و نقل در بخش‌های زمینی، هوایی و ریلی یکی از نیاز‌های لازم و ضروری در راستای توسعه و پیشرفت است، یادآور شد: تلاش برای راه اندازی یک شرکت هواپیمایی در استان یکی از برنامه‌های اصلی ماست.
در جریان برگزاری این نشست‌ها مقرر شد که پرواز‌های فرودگاه سنندج در کوتاهترین زمان ممکن از سرگرفته شده و بر افزایش شمار پرواز‌ها نیز تاکید شد.
بر اساس هماهنگی‌های صورت گرفته پرواز تهران - سنندج صبح روز پنج شنبه اول اردیبهشت ماه ساعت شش صبح در فرودگاه سنندج بر زمین خواد نشست.
استاندار کردستان همچنین با چندین سرمایه گذاری بخش خصوصی مرتبط با ایجاد و راه انداری شرکت‌های هواپیمایی در این استان دیدار کرد و از آمادگی استان برای حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی در کردستان خبر داد.
منبع: تابناک
اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
آخرین اخبار