یادوآره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت که در محل مجتمع فجر سنندج
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان گفت: آنچه تا امروز باعث شده جمهوری اسلامی ایران با اقتدار پیش برود و قله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کند خون پاک شهیدانی است که این شجره طیبه را آبیاری کرده است.
کد خبر: ۱۱۲۳۸۲۸
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۳ 31 August 2023

به گزارش تابناک کردستان، عبدالله رشیدی‌پور در یادوآره شهیدان رجایی و باهنر و شهدای دولت که در محل مجتمع فجر سنندج برگزار شد ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان انقلاب اسلامی اظهار کرد: از بدو پیروزی انقلاب تا امروز  ایران اسلامی شهدای زیادی را تقدیم انقلاب کرده است.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در نخستین سال‌های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی به صورت ویژه و با تمام قدرت و با بهره‌گیری از ظرفیت تمامی ابرقدرت‌های دنیا جنگی تمام‌عیار را علیه ملت ما آغاز کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان اذعان کرد: آنچه تا امروز باعث شده جمهوری اسلامی ایران با اقتدار پیش برود و قله‌های پیشرفت را یکی پس از دیگری طی کند خون پاک شهیدانی است که این شجره طیبه را آبیاری کرده است.

رشیدی پور افزود: ملت ایران در طول هشت سال جنگ تحمیلی برای دفاع از  انقلاب و این نظام مقدس با کمترین امکانات اولیه نظامی در برابر دشمنانی که از کشورهای متعدد جهان حمایت می‌شدند ایستاد و طعم تلخ شکست را به آنان چشاند.

وی یادآور شد:  در شرایطی در برابر دشمنان مقاومت کردیم  که حتی اجازه وارد کردن کوچکترین تجهیزات دفاعی و نظامی را به ما نمی‌دادند.

وی تصریح کرد : خون شهدایی همچون شهیدان باهنر و شهید رجایی و سایر شهدا درخت انقلاب را تنومند کرده و امروز نظام جمهوری اسلامی یک نظام قدرتمند در همه زمینه‌ها در جهان است.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار کردستان در ادامه به انتخاب مرز باشماق به عنوان مرز ترددی زائرین اربعین و میزبانی این استان از زائرین  اشاره کرد و گفت: کردستان برای دومین سال میزبان قدمگاه زائرین اباعبدالله الحسین است که برکات بی‌شماری به همراه دارد.

رشیدی پور اضافه کرد: اربعین و موکب‌دارانی که فعالیت می‌کنند در این استان دولتی نیستند و بنده به عنوان مسئول اداری مالی استان اعلام می‌کنم که هیچ دستگاهی تا امروز از بودجه دولتی برای موکب استفاده نکرده است.

طبق اظهارات وی همه امکانات رفاهی و پذیرایی از زائران اربعین خودجوش از سوی مردم است.

نهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شدنهال مقدس انقلاب اسلامی با خون شهدا به درخت تنومند تبدیل شد

اشتراک گذاری
نظر شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* :
آخرین اخبار